توسعه همکاری باشگاه پژوهشگران جوان با نیروی دریایی ارتش

تفاهم‌نامه همکاری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد با نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با هدف استفاده از توان دانشگاهی برای بومی سازی صنایع دریایی امضا شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، این تفاهم نامه با حضور امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با کریم زارع رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد امضا شد.

این تفاهم نامه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اقتصاد مبتنی بر دانش و برای استفاده از ظرفیت‌های علمی و زیرساختی دو سازمان منعقد شده است.

کریم زارع رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد گفت: با توجه به اعلام ریاست هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد مبنی بر افزایش بودجه پژوهشی در آینده همکاری‌های علمی و پژوهشی این باشگاه با صنایع توسعه پیدا می‌کند.

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش نیز در این نشست گفت: این تفاهم‌نامه می‌تواند گامی مهم در ارتباط با پیوند میان صنایع دریایی و دانشگاه باشد و موجب ارتقای پژوهش در این راستا می‌شود.

در این تفاهم‌نامه مقرر شد نیروی دریایی ارتش با بهره‌گیری از توان علمی نخبگان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان برای بومی‌سازی صنایع دریایی اقدامات لازم را انجام دهد.

برگزاری اردوهای جهادی دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در سواحل مکران، برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت موردنیاز با انجام مقدمات قانونی برای تاسیس پژوهشکده مشترک در حوزه صنایع دریایی، ایجاد بستر لازم برای اجرای پروژه‌های مشترک، همکاری در راستای تبیین بایسته تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری پیرامون امنیت دریا و دریانوردی برخی از تعهدات دو طرف براساس این تفاهم‌نامه است.

کلیدواژه:

باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان | نیروی دریایی ارتش | تفاهم نامه | دانشگاه آزاد | صنایع دریایی

راهپیمایی همجنس بازان ترکیه در روز عید فطر صادقیان با سپیدرود به توافق نرسید شریعتی: بازیکنان ما بی‌اندازه بزرگ شده‌اند در آخرین ویژه برنامه «ماه عسل» علیخانی چه گذشت؟ ظریف عید فطر را به مسلمانان جهان تبریک گفت آیت الله سیستانی دوشنبه را عید فطر اعلام کرد فرایند جذب نخبگان در دانشگاه آزاد/شیوه‌نامه‌ای برای جلوگیری از فرار مغزها پدیده زشت دریافت‌های نامشروع نتیجه ترویج تجمّل و اشرافی‌گری است صادقیان از سپیدرود جدا شد نمایش«مده آ، فصل دوم» ویژه عکاسان به صحنه می‌رود احتمال پیروزی حزب حاکم سوسیالیست در انتخابات پارلمانی آلبانی در مرحله دوم کار سختی داریم

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا