نشست خبری «ناصر ابوشریف» "دوشنبه" در باشگاه خبرنگاران جوان برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه تحولات منطقه گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اهتمام به موضوع فلسطین به‌عنوان مسئله اول جهان اسلام ، باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد نشستی خبری با حضور آقای «ناصر ابوشریف» نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران، در محل این خبرگزاری برگزار کند.

شایان ذکر است این نشست خبری راس ساعت 10:30 روز دوشنبه 29 خردادماه سال جاری در سالن آمفی تئاتر باشگاه خبرنگاران جوان برگزار می‌شود به همین جهت از تمامی رسانه‌های مکتوب و تصویری برای حضور در این نشست خبری دعوت به‌عمل می‌آید.

رسانه‌های علاقه‌مند به شرکت در این نشست خبری می‌توانند جهت هماهنگی‌های بیشتر با آقای ملکیان به‌شماره 09216744870 تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام/

کلیدواژه:

باشگاه خبرنگاران جوان | نشست خبری

«راه ابریشم جدید» چه تاثیری روی اقتصاد ایران دارد؟ با ۱۰۰میلیون هم می توان خانه خرید؟ +جدول نشریه هیل: تهدید ایران پیچیده تر شده است ثبت شرکت‌های صوری سخت‌تر می‌شود/ امید‌های واهی برای ثبت شرکت کاغذی انتقاد شيخ الازهر از رئيس جمهوري تونس درباره تساوي حقوق زن و مرد بيش از يک ميليون زائر وارد عربستان شده اند تساوی روستوف در غیاب عزت‌اللهی سرکرده گروهک تروریستی جیش‌النصر زنده است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا