نشست خبری «ناصر ابوشریف» "دوشنبه" در باشگاه خبرنگاران جوان برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه تحولات منطقه گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اهتمام به موضوع فلسطین به‌عنوان مسئله اول جهان اسلام ، باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد نشستی خبری با حضور آقای «ناصر ابوشریف» نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران، در محل این خبرگزاری برگزار کند.

شایان ذکر است این نشست خبری راس ساعت 10:30 روز دوشنبه 29 خردادماه سال جاری در سالن آمفی تئاتر باشگاه خبرنگاران جوان برگزار می‌شود به همین جهت از تمامی رسانه‌های مکتوب و تصویری برای حضور در این نشست خبری دعوت به‌عمل می‌آید.

رسانه‌های علاقه‌مند به شرکت در این نشست خبری می‌توانند جهت هماهنگی‌های بیشتر با آقای ملکیان به‌شماره 09216744870 تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام/

کلیدواژه:

باشگاه خبرنگاران جوان | نشست خبری

مایکروسافت در تلاش حل مشکل امنیتی در ویندوز مطالبات گندمکاران هنوز به طور کامل پرداخت نشده است یکی از معضلات رایج در دستگاه‌ها و ادارات استفاده از موبایل و شبکه‌های اجتماعی است پیگیری مجلس برای افزایش حقوق نیروهای مسلح اهورا قربانی شکنجه هولناک ناپدری +عکس این موفقیت‌ها اتفاقی نیست مقام آمریکایی: مذاکرات مستقیم احتمالی با کره شمالی را منتفی نمی دانیم کلینتون: تهدیدهای «شوالیه ای» علیه کره شمالی خطرناک است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا