سفر کارشناس سازمان ملل به اروپا برای بررسی آثار منفی تحریم های اروپایی

ادریس جزایری از 19 تا 22 ژوئن 2017 اولین سفر رسمی خود را به اتحادیه اروپا انجام خواهد داد. به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما پایگاه اینترنتی دفتر سازمان ملل در ژنو نوشت: ادریس جزایری (کارشناس رسمی سازمان ملل) به بروکسل سفر می کند تا اطلاعات دست اولی درباره تاثیرات منفی اقدامات اجباری که به وسیله اعضای اتحادیه اروپا بر کشورهای دیگر اعمال می شوند جمع آوری کند.
«ادریس جزایری» از 19 تا 22 ژوئن 2017 اولین سفر رسمی خود را به اتحادیه اروپا انجام خواهد داد. وی به بروکسل سفر می کند تا اطلاعات دست اولی را درباره تاثیرات منفی اقدامات اجباری (همراه با زور) که به وسیله اعضای اتحادیه اروپا بر کشورهای دیگر اعمال می شوند جمع آوری کند. وی درباره تاثیر این اقدامات بر حقوق بشر دست به جمع آوری اطلاعات دست اول خواهد زد.
جزایری بعنوان فردی که با نمایندگان کمسیون اروپا، ‌پارلمان اروپا ‌و سرویس های اقدامات خارجی اروپا دیدار خواهد کرد می گوید: « من می خواهم روح همکاری و گفتگو را مورد بررسی قرار بدهم تا ببینم تا چه اندازه اتخاذ،نگهداری،‌ و اعمال تحریمها تحقق کامل حقوق مربوط به افراد را با مانع مواجه می سازد.»
جزایری افزود: « من بطور اخص بر روی تاثیرات منفی تحریمهای اعمال شده از سوی اتحادیه اروپا بر حقوق انسانها است تمرکز خواهم کرد. این حقوق شامل حق زندگی و رشد به آن صورتی است که در گزارش من به شورای حقوق بشر مطرح شده است.»
جزایری گزارش خود را درباره دیدارش از اتحادیه اروپا را در سپتامبر 2017 به شورای حقوق بشر تحویل خواهد داد.

کلیدواژه:

اتحادیه اروپا

پدیده زشت دریافت‌های نامشروع نتیجه ترویج تجمّل و اشرافی‌گری است صادقیان از سپیدرود جدا شد نمایش«مده آ، فصل دوم» ویژه عکاسان به صحنه می‌رود احتمال پیروزی حزب حاکم سوسیالیست در انتخابات پارلمانی آلبانی در مرحله دوم کار سختی داریم آشنایی با فعالیت‌های ورزشی و غیر ورزشی 5 عضو هیات‌مدیره استقلال+روزمه کاری صادقیان با سپیدرود به توافق نرسید تلاش «مسافر» برای توپ گیری سوژه برتر فدراسیون جهانی شد+ عکس مدال برنز جهان بر گردن حجی زواره استخدام 4 ردیف شغلی در تهران آیت ‌الله سیستانی روز دوشنبه را عید سعید فطر در عراق اعلام کرد چند توصیه برای بیماران مبتلا به سیروز کبدی

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا