آغاز جام كنفدراسيون ها با حضور پوتين و اینفانتینو در روسيه

به گزارش ایرنا، ورزشگاه سن پترزبورگ با حضور بیش از 30 هزار تماشاگر میزبان بازی تیم های ملی روسیه و نیوزیلند با حضور ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه است.

ویلمار پرس کلمبیایی و دو داور کمکی داوری مسابقه روسیه و نیوزیلند را برعهده دارند.
برای تیم روسیه برتری و ارائه بازی های خوب در این رقابت ها بسیار مهم است تا بتواند تجربه لازم را برای رقابت های جام جهانی 2018 که میزبان آن خواهد بود، کسب کند.

پرتغال، مکزیک، نیوزیلند و روسیه میزبان مسابقات در گروه یک مسابقه خواهند داد و آلمان همراه استرالیا، شیلی و کامرون نیز در گروه دوم هستند که در پایان رقابت های این دور، دو تیم پرامتیاز تر راهی مرحله بعد خواهند شد.

آلمان ، قهرمان جهان در سال 2014، روسیه میزبان جام جهانی 2018، استرالیا قهرمان سال 2015آسیا، پرتغال قهرمان اروپا در سال 2016، نیوزیلند قهرمان اقیانوسیه در سال 2016، کامرون قهرمان آفریقا در سال 2017 ، شیلی قهرمان آمریکای جنوبی و مکزیک قهرمان آمریکای شمالی و کونکاکاف در دو گروه رقابت خواهند کرد.
ورزشگاههای پیش بینی شده برای میزبانی این رقابت های 14 روزه که به جام جهانی کوچک نیز شهرت دارد در مسکو، سن پترزبورگ، سوچی و همچنین قازان پایتخت جمهوری تاتارستان فدراسیون روسیه است.
روسیه از این فرصت برای کسب هر چه بیشتر آمادگی برای برگزاری موفق رقابت های جام جهانی فوتبال 2018 استفاده می کند.

کلیدواژه:

جام جهانی

مایکروسافت در تلاش حل مشکل امنیتی در ویندوز مطالبات گندمکاران هنوز به طور کامل پرداخت نشده است یکی از معضلات رایج در دستگاه‌ها و ادارات استفاده از موبایل و شبکه‌های اجتماعی است پیگیری مجلس برای افزایش حقوق نیروهای مسلح اهورا قربانی شکنجه هولناک ناپدری +عکس این موفقیت‌ها اتفاقی نیست مقام آمریکایی: مذاکرات مستقیم احتمالی با کره شمالی را منتفی نمی دانیم کلینتون: تهدیدهای «شوالیه ای» علیه کره شمالی خطرناک است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا