باشگاه از قلعه‌نویی قهرمانی و نایب‌قهرمانی نمی‌خواهد

مازندمجلس:

شاهرخ شهنازی عصر امروز در جلسه معارفه سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به حضور امیر قلعه‌نویی در باشگاه ذوب‌آهن اظهار داشت: پس از مذاکرات اعضای هیئت مدیره در نهایت پیشنهاد حضور قلعه‌نویی در باشگاه اصفهانی مطرح شد و او نیز قبول کرد که برای این فصل راهی اصفهان شود.
وی با بیان اینکه قلعه‌نویی به دنبال تیمی با شخصیت بزرگ بود، تصریح کرد: خوشحال هستم که باشگاه بزرگ ذوب‌آهن در کنار سرمربی بزرگی چون قلعه‌نویی در کنار یکدیگر فعالیت می‌کنند و بدون شک این سرمربی یادگارهای بزرگی در باشگاه ما برجای خواهد گذاشت.
رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه قلعه‌نویی یکی از مربیان ارزشی لیگ برتر ایشان به شمار می‌رود، تصریح کرد: اولویت اصلی ما این است که به مسائل فرهنگی توجه ویژه‌ای نشان دهیم و خوشحالم که سرمربی باشگاه ما نیز به این موضوعات توجه می‌کند.
وی با بیان اینکه باشگاه از سرمربی خود قهرمانی و نایب‌قهرمانی نمی‌خواهد، خاطرنشان کرد: البته شخصیت قلعه‌نویی به‌گونه‌ای است که در هر تیمی حضور دارد، برای رسیدن به قهرمانی تلاش لازم را صورت می‌دهد اما باشگاه قرار نیست که استرس قهرمانی را بر او وارد کند.
شهنازی با بیان اینکه همه برای حمایت از سرمربی جدید خود هم قسم می‌شویم اضافه کرد: امیدوار هستم که سرمربی جدید ذوب‌آهن بتواند به اهداف خود در این زمینه دست پیدا کند و زمینه موفقیت بیش از پیش این باشگاه را فراهم کند.

کلیدواژه:

قلعه نویی | ذوب آهن

گشایش نماد تسه خرداد 96 در تابلوی اوراق تسهیلات مسکن ایران شریک برگزاری جام جهانی قطر 2022 35 اتوبوس BRT برای شهر قزوین خریداری شده است افت قیمت سهام بانکی‌ها و رشد خودرویی‌ها در معاملات امروز بورس شرکت های فناوری غربی تسلیم خواسته های روسیه شدند خبری از وام 300 میلیونی کسبه پلاسکو و تخفیف 9 درصدی سود بانکی آن نشد چرا FATF شرایط تعلیق را برای ایران تمدید کرد؟ خوشه های صنعتی، موتور محرکه اقتصاد گیلان هیچ مورد ضد امنیتی و خرابکارانه ای در پارس آباد مغان وجود ندارد خلخال رتبه اول استان اردبیل را در کاهش جرایم کیفری کسب کرد برادر امیر قطر: محمد بن سلمان! هرگز با تو بیعت نخواهیم کرد ابوالقاسم پور: پرسپولیس یک مدافع چپ نیاز دارد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا