قلعه‌نویی توصیه رییس کارخانه ذوب آهن بود

شاهرخ شهنازی، عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن در جلسه معارفه امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه اظهار کرد: خوشحالم که سکان تیم فوتبال ذوب آهن را به دست یکی از قهرمانان و شخصیت‌های کوشا، فداکار و علاقه‌مند سپرده‌ایم.

وی افزود: ذوب آهن با تاریخ روشن و طولانی که دارد می‌توان بر روی آن نام مکتب ذوب آهن گذاشت. حاصل مکتب ذوب آهن طرز تفکر آن است. این طرز تفکر از احمد صادقی شکوفا شد و در عرصه هنر، صنعت و ورزش ذوب آهن استفاده شد و تیم ذوب آهن یکی از پیشروترین و پرسروصداترین تیم‌هایی است که در کشور وجود دارد و می‌تواند در فرهنگ و ورزش به کشور کمک کند.

وی درخصوص نحوه انتخاب سرمربی جدید تیم ذوب آهن گفت: در جمع هیات مدیره و با توصیه شخص مهندس صادقی، به امیر قلعه‌نویی پیشنهاد دادیم و خوشبختانه ایشان پیشنهاد ما را پذیرفتند و سرمربی ذوب آهن شدند.

وی ادامه داد: امیدوارم ذوب آهن به جایگاهی بالا برسد. شخصیت خود باشگاه ذوب آهن بزرگ است و مردانی بزرگ می‌خواهد که خوشبختانه امیر قلعه‌نویی یکی از همین مردان است.

وی اظهار کرد: به دنبال فرهنگ صحیح و قهرمانی باید در رویه باشگاه توجه از جوانان و حمایت از آن‌ها قرار بگیرد و با درایتی که امیر قله‌نویی دارد، مطمئنا می‌تواند به این نتایج برسد.

وی با بیان اینکه در ورزش شخصیت‌های خوب ماندگار هستند گفت: کسانی که در ورزش یادگاری‌های زیبایی به جای می‌گذارند همیشه در ذهن‌ها می‌مانند. امیر قلعه‌نویی شخصی معتقد و ولایتی است که جنبه اعتقادی بسیار بالایی دارد.

ایسنا

کلیدواژه:

امیر قلعه نویی | ذوب آهن

حمایت نخست وزیر انگلیس و رئیس کمیسیون اروپا از برجام قانون ظرفیت پاسخگویی به نیازهای بخش مسکن را ندارد آرزوی بزرگ ستاره پرسپولیسی برای قرمزها غلبه نگاه پزشکی بر رویکرد اجتماعی در لایحه سلامت روان برخی فیلم‌های سینمایی آسیب‌های اجتماعی را تشدید کرده است ارتش سوریه در استان های حماه و حمص، سلاح های ساخت رژیم صهیونیستی کشف کرد ادعای خطرناک مهاجم پرسپولیس کیف سیاه از ترامپ گرفته می‌شود؟

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا