قلعه‌نویی توصیه رییس کارخانه ذوب آهن بود

شاهرخ شهنازی، عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن در جلسه معارفه امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه اظهار کرد: خوشحالم که سکان تیم فوتبال ذوب آهن را به دست یکی از قهرمانان و شخصیت‌های کوشا، فداکار و علاقه‌مند سپرده‌ایم.

وی افزود: ذوب آهن با تاریخ روشن و طولانی که دارد می‌توان بر روی آن نام مکتب ذوب آهن گذاشت. حاصل مکتب ذوب آهن طرز تفکر آن است. این طرز تفکر از احمد صادقی شکوفا شد و در عرصه هنر، صنعت و ورزش ذوب آهن استفاده شد و تیم ذوب آهن یکی از پیشروترین و پرسروصداترین تیم‌هایی است که در کشور وجود دارد و می‌تواند در فرهنگ و ورزش به کشور کمک کند.

وی درخصوص نحوه انتخاب سرمربی جدید تیم ذوب آهن گفت: در جمع هیات مدیره و با توصیه شخص مهندس صادقی، به امیر قلعه‌نویی پیشنهاد دادیم و خوشبختانه ایشان پیشنهاد ما را پذیرفتند و سرمربی ذوب آهن شدند.

وی ادامه داد: امیدوارم ذوب آهن به جایگاهی بالا برسد. شخصیت خود باشگاه ذوب آهن بزرگ است و مردانی بزرگ می‌خواهد که خوشبختانه امیر قلعه‌نویی یکی از همین مردان است.

وی اظهار کرد: به دنبال فرهنگ صحیح و قهرمانی باید در رویه باشگاه توجه از جوانان و حمایت از آن‌ها قرار بگیرد و با درایتی که امیر قله‌نویی دارد، مطمئنا می‌تواند به این نتایج برسد.

وی با بیان اینکه در ورزش شخصیت‌های خوب ماندگار هستند گفت: کسانی که در ورزش یادگاری‌های زیبایی به جای می‌گذارند همیشه در ذهن‌ها می‌مانند. امیر قلعه‌نویی شخصی معتقد و ولایتی است که جنبه اعتقادی بسیار بالایی دارد.

ایسنا

کلیدواژه:

امیر قلعه نویی | ذوب آهن

بهای انواع ارز در بازار سوم تیرماه تجدید میثاق رییس و مسئولان عالی قضایی با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی تایید صحت انتخابات شوراها در استان تهران تحویل 45 شهروند ترکیه عضو شبکه گولن از سوی قطر به ترکیه کره جنوبی مدعی فرار یک سرباز دیگر کره شمالی شد «تماشاچی محکوم به اعدام» در راه پایتخت پیش بینی وضعیت هوا در روز عید فطر واکنش بختیار رحمانی درخصوص پیوستن به پرسپولیس! روز قدس عمل صالح امام راحل بود که در جهان اسلام ماندگار شد در برج های پتروناس چه خبر است؟ 10 گروه استهلال در خوزستان هلال ماه شوال را رصد می کنند 48100 سند مالکیت تک برگی از ابتدای سال گذشته در قم صادر شده است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا