قلعه‌نویی: با افکار کوچک نمی‌توان کار کرد

صراط: سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید برای او افتخار است که برای همکاری با باشگاه ذوب آهن به این تیم و باشگاه دعوت شده است.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی در مراسم معرفی‌اش به عنوان سرمربی ذوب آهن گفت: اعتقاد دارم اگر کارخانه ذوب آهن پایه و شکل دارد به خاطر رشادت عزیزانی است که در خط تولید و کوره‌ها به نوعی ناخدای این مجموعه هستند. باشگاه ذوب‌آهن جزو افتخارات این مملکت است. ذوب‌آهن در ورزش اصفهان نقش زیادی داشته است و برای من افتخار است که به اینجا آمده‌ام و از آن‌ها تشکر می‌کنم که من را انتخاب کردند.

وی بیان کرد: من دو چیز از باشگاه ذوب‌آهن خواستم و هنوز قراردام را از لحاظ مالی نبسته‌ام. تیمی که می‌خواهم را حفظ کنیم و افرادی را که می‌خواهیم جذب کنیم تا بتوانیم فصل آینده شرایط خوبی را پایه‌ریزی کنیم. دومین چیزی که می‌خواهم اخلاق‌مداری است. افرادی که با من هستند باید ریاضت بکشند. با بی‌پولی می‌توان کار کرد اما با افکار کوچک نمی‌توان کار کرد.

کلیدواژه:

ذوب آهن

مجتمع‌های پتروشیمی پاک از پرداخت مالیات معاف می‌شوند پوتین چگونه مامور اطلاعاتی روسیه شد قطر ۴۵ مظنون به ارتباط با گولن را اخراج کرد رهبر انقلاب بر بالین آیت الله مظاهری + فیلم حمل و نقل کانتینری کشتیرانی ملی رکورد زد رونمایی از نخستین دستگاه اسکنر جاده‌ای در پایتخت صحت انتخابات شوراها در استان تهران تایید شد قیمت پژو 2008 هنوز بطور رسمی اعلام نشده است هزارمین ضمانت نامه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک صادر شد ایران در بین ۴۰ کشور، بیشترین زنان بیوه را دارد نخستین محموله فازهای 17و 18 پارس جنوبی آماده صادرات شد موافقان و مخالفان ظهور

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا