قلعه‌نویی: با افکار کوچک نمی‌توان کار کرد

صراط: سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید برای او افتخار است که برای همکاری با باشگاه ذوب آهن به این تیم و باشگاه دعوت شده است.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی در مراسم معرفی‌اش به عنوان سرمربی ذوب آهن گفت: اعتقاد دارم اگر کارخانه ذوب آهن پایه و شکل دارد به خاطر رشادت عزیزانی است که در خط تولید و کوره‌ها به نوعی ناخدای این مجموعه هستند. باشگاه ذوب‌آهن جزو افتخارات این مملکت است. ذوب‌آهن در ورزش اصفهان نقش زیادی داشته است و برای من افتخار است که به اینجا آمده‌ام و از آن‌ها تشکر می‌کنم که من را انتخاب کردند.

وی بیان کرد: من دو چیز از باشگاه ذوب‌آهن خواستم و هنوز قراردام را از لحاظ مالی نبسته‌ام. تیمی که می‌خواهم را حفظ کنیم و افرادی را که می‌خواهیم جذب کنیم تا بتوانیم فصل آینده شرایط خوبی را پایه‌ریزی کنیم. دومین چیزی که می‌خواهم اخلاق‌مداری است. افرادی که با من هستند باید ریاضت بکشند. با بی‌پولی می‌توان کار کرد اما با افکار کوچک نمی‌توان کار کرد.

کلیدواژه:

ذوب آهن

روایت تاجگردون از رای عدم اعتماد مجلس به "بیطرف" راه اندازی کاروان خدمت کمیته امداد در شبستر پاسخ رهبر انقلاب به چند استفتاء/ بازيِ ورق به قصد غير قمار نظر خشايار ديهيمي درباره سياست‌هاي فرهنگي تیراندازی از خاک مصر به طرف نظامیان صهیونیست تساوی روستوف در غیاب عزت‌اللهی سرکرده گروهک تروریستی جیش‌النصر زنده است چطور کره جنوبی از ایران سبقت گرفت؟

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا