قلعه‌نویی: با افکار کوچک نمی‌توان کار کرد

صراط: سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید برای او افتخار است که برای همکاری با باشگاه ذوب آهن به این تیم و باشگاه دعوت شده است.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی در مراسم معرفی‌اش به عنوان سرمربی ذوب آهن گفت: اعتقاد دارم اگر کارخانه ذوب آهن پایه و شکل دارد به خاطر رشادت عزیزانی است که در خط تولید و کوره‌ها به نوعی ناخدای این مجموعه هستند. باشگاه ذوب‌آهن جزو افتخارات این مملکت است. ذوب‌آهن در ورزش اصفهان نقش زیادی داشته است و برای من افتخار است که به اینجا آمده‌ام و از آن‌ها تشکر می‌کنم که من را انتخاب کردند.

وی بیان کرد: من دو چیز از باشگاه ذوب‌آهن خواستم و هنوز قراردام را از لحاظ مالی نبسته‌ام. تیمی که می‌خواهم را حفظ کنیم و افرادی را که می‌خواهیم جذب کنیم تا بتوانیم فصل آینده شرایط خوبی را پایه‌ریزی کنیم. دومین چیزی که می‌خواهم اخلاق‌مداری است. افرادی که با من هستند باید ریاضت بکشند. با بی‌پولی می‌توان کار کرد اما با افکار کوچک نمی‌توان کار کرد.

کلیدواژه:

ذوب آهن

برخی فیلم‌های سینمایی آسیب‌های اجتماعی را تشدید کرده است تعداد فیلم‌های توقیفی به صفر رسیده است؟ عصبانیت شدید نتانیاهو از ظریف ! پیچیده‌ترین پل روگذر جهان +عکس اضافه وزن و تغذیه نامناسب از عوامل بروز ناباروری در زنان ارتش سوریه در استان های حماه و حمص، سلاح های ساخت رژیم صهیونیستی کشف کرد ادعای خطرناک مهاجم پرسپولیس کیف سیاه از ترامپ گرفته می‌شود؟

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا