بیش از ۱۰۰۰ واحد خون از ابتدای ماه رمضان در کرمانشاه اهدا شد

مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان یک هزار و ۲۳۷ نفر در کرمانشاه خون اهدا کرده‌اند.

ابراهیم سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با بیان اینکه در رمضان سال گذشته 3 هزار و 676 نفر در استان نذر خون انجام دادند، اظهار داشت: امسال از ابتدای ماه مبارک رمضان یک هزار و 237 نفر در کرمانشاه خون اهدا کرده‌اند.

مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه از اهدای خون 13 هزار و 583 کرمانشاهی از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت: در سال گذشته 55 هزار و 749 نفر اهدا کننده داشتیم.

سلطانیان با اشاره به اینکه 13 هزار و 291 نفر در سال گذشته اقدام به اهدا خون کرده‌اند، بیان کرد: روزانه به 300 واحد فرآورده خونی در استان نیاز است.

وی از 27 هزار و 134 نفر اهدا کننده مستمر در استان کرمانشاه در سال گذشته خبر داد و افزود: اهدا کننده کسی است که حداقل دو بار در سال می‌تواند خون اهدا کند.

مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه با بیان اینکه در شبهای قدر استقبال مردم برای اهدای خون بیشتر است، عنوان کرد: در شب نوزدهم امسال 238 نفر به پایگاههای انتقال خون مراجعه کردند.

سلطانیان از آمادگی کارکنان این سازمان در سه شیفت کاری در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: همکاران ما در ماه مبارک رمضان از ساعت 7 و 45 دقیقه تا 22 و 30 دقیقه شب در سه شیفت کاری آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم هستند.

وی با اشاره به 2 مرکز خونگیری در شهر کرمانشاه اظهار کرد: در بیشتر شهرستانها مراکز موقت و تیم سیار خونگیری از داوطلبان را انجام می‌دهند.

انتهای پیام/

R41380/P4001/S6,68/CT1

کلیدواژه:

ماه مبارک رمضان | استان کرمانشاه | انتقال خون | سال گذشته

مجتمع‌های پتروشیمی پاک از پرداخت مالیات معاف می‌شوند پوتین چگونه مامور اطلاعاتی روسیه شد قطر ۴۵ مظنون به ارتباط با گولن را اخراج کرد رهبر انقلاب بر بالین آیت الله مظاهری + فیلم حمل و نقل کانتینری کشتیرانی ملی رکورد زد رونمایی از نخستین دستگاه اسکنر جاده‌ای در پایتخت صحت انتخابات شوراها در استان تهران تایید شد قیمت پژو 2008 هنوز بطور رسمی اعلام نشده است هزارمین ضمانت نامه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک صادر شد ایران در بین ۴۰ کشور، بیشترین زنان بیوه را دارد نخستین محموله فازهای 17و 18 پارس جنوبی آماده صادرات شد موافقان و مخالفان ظهور

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا