آذری: اصلح‌ترین فرد را انتخاب کردیم/ شهنازی: از قلعه‌نویی قول قهرمانی نگرفته‌ایم

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: باشگاه ذوب‌آهن اصفهان پس از بررسی‌های صورت گرفته در نهایت بهترین گزینه را برای سرمربیگری خود انتخاب کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سعید آذری در مراسم معارفه امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ذوب‌آهن اظهار داشت: قلعه‌نویی نه تنها به باشگاه‌هایی که حضور داشته حق دارد، بلکه به فوتبال ملی ما نیز حق دارد.

وی با بیان اینکه ذوب‌آهن نیاز به یک فرمانده مقتدر داشت تا موفقیت‌های خود را تکرار کند، تصریح کرد: خوشحالم دست به انتخابی زدیم که اصلح‌ترین فرد در این مجموعه منظم به شمار می‌رفت. قلعه‌نویی نامی شناخته شده در فوتبال کشور ماست و امیدوارم با درایت این مرد فوتبال بلد که هم تجربه دارد و افتخارات بسیار بتوانیم افتخارات دیگری را به ورزش ذوب‌آهن اضافه کنیم.

شهنازی، رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن اصفهان نیز در این جلسه با بیان اینکه چنین باشگاه بزرگی باید بزرگی خودش را در ورزش داشته باشد، تصریح کرد: در جمع هیئت مدیره و مشورت های زیادی که انجام شد با شخص صادقی پیشنهاد دادیم تا قلعه‌نویی را انتخاب کنیم و ایشان نیز لطف کردند و سکان تیم را به دست گرفتند.

وی با بیان اینکه قلعه‌نویی اعتقاد بر این داشت که باید جایی برود که شخصیت بزرگی داشته باشد، تصریح کرد: هم ذوب‌آهن و قلعه‌نویی بزرگ هستند، البته باشگاه ذوب‌آهن علاوه بر افتاخاراتی که دارد به فرهنگ در ورزش اهمیت بسیاری می دهد، امیدوارم قلعه‌نویی یادگارهای خوبی در باشگاه ما جای بگذارند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: قهرمانی‌ها می‌روند اما این شخصیت افراد است که باقی می‌ماند؛ قلعه‌نویی فردی معتقد، ولایتی و هیئتی هستند که در میان مربیان جنبه اعتقادی خاصی دارند که همین مسئله نیز به ایشان کمک می‌کند، صادقی مدیرعامل تاکید بر بحث های فرهنگی دارند و همه اعضای باشگاه افرادی با این دیدکاه هستند.

وی با بیان اینکه ما از قلعه‌نویی قهرمانی و نایب‌قهرمانی نخواسته‌ایم، افزود: با این حال، سرمربی تیم به گونه‌ای عمل می‌کند که در این مسیر گام بر دارد اما نمی‌خواهیم برای جایگاه به او استرس وارد کنیم.

شهنازی با بیان اینکه باید در اینجا یادی هم از گل محمدی و حسینی کنیم که زحمت بسیاری برای اعتلای نام ذوب کشیدند، خاطرنشان کرد: ما باید در این دوران تلاش کنیم و آن چه باقی می ماند ذوب‌آهن و نام این باشگاه بزرگ است که هواداران بسیار با شخصیت و مودب دارد.

وی اضافه کرد: هم‌قسم می‌شویم که از قلعه‌نویی حمایت کنیم و امیدوارم به برنامه خود دست پیدا کند و یک مقام به افتخارات باشگاه اضافه شود.

انتهای پیام/

R41346/P4001/S6,51/CT11

کلیدواژه:

قلعه نویی | باشگاه ذوب | آهن اصفهان | ذوب آهن

در سواری‌سازان چه می‌گذرد؟ انتقاد تند خوردبین از اشتباهات داوری هیولایی عجیب، صاحبخانه را شوکه کرد +عکس چرا شهیدحججی تبدیل به پدیده شد؟ لزوم کاهش بار ترافیک در مرز مهران/ امنیت و امکانات در سه مرز دیگر تامین شده است مقام آمریکایی: مذاکرات مستقیم احتمالی با کره شمالی را منتفی نمی دانیم کلینتون: تهدیدهای «شوالیه ای» علیه کره شمالی خطرناک است ظاهر تکان دهنده بازیگر زن یک روز قبل از مرگ

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا