آذری: می‌خواهیم فوتبال ذوب‌آهن منظم شود

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن می‌گوید که با انتخاب قلعه‌نویی به عنوان سرمربی ذوب‌آهن به دنبال ایجاد فوتبال منظمی در این تیم و ایجاد فرماندهی متقدر است.

به گزارش ایسنا، سعید آذری در مراسم معارفه امیر قلعه‌نویی اظهار کرد: از بدو فعالیتم در ذوب‌آهن مربیانی را به خدمت گرفتیم و با توجه به وضعیت خاص و حساسیت ویژه رشته ورزشی فوتبال احساس کردیم تیم ذوب‌آهن نیاز به فرماندهی مقتدر دارد تا موفقیت‌هایش را تکمیل کند. بنابراین با هیات مدیره و تصمیم من دست به انتخابی زدیم که اصلح باشد و این فرد اصلح امیر قلعه‌نویی است تا بتوانیم مجموعه تیم فوتبال منظمی را در فوتبال به وجود بیاوریم.

ادامه دارد ...

کلیدواژه:

ذوب آهن

گشایش نماد تسه خرداد 96 در تابلوی اوراق تسهیلات مسکن ایران شریک برگزاری جام جهانی قطر 2022 35 اتوبوس BRT برای شهر قزوین خریداری شده است افت قیمت سهام بانکی‌ها و رشد خودرویی‌ها در معاملات امروز بورس شرکت های فناوری غربی تسلیم خواسته های روسیه شدند خبری از وام 300 میلیونی کسبه پلاسکو و تخفیف 9 درصدی سود بانکی آن نشد چرا FATF شرایط تعلیق را برای ایران تمدید کرد؟ خوشه های صنعتی، موتور محرکه اقتصاد گیلان هیچ مورد ضد امنیتی و خرابکارانه ای در پارس آباد مغان وجود ندارد خلخال رتبه اول استان اردبیل را در کاهش جرایم کیفری کسب کرد برادر امیر قطر: محمد بن سلمان! هرگز با تو بیعت نخواهیم کرد ابوالقاسم پور: پرسپولیس یک مدافع چپ نیاز دارد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا