ورزشکار سالاری را جزو محاسن ورزش کردند

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: از ابتدا گفته بودند با ورزشکار سالاری مقابله خواهد شد و در مدیریت وزنه‌برداری این موضوع جایی ندارد و محل ایراد است اما اکنون گویا ورزشکار سالاری جزو محاسن ورزش شده است. به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، سجاد انوشیروانی در خصوص تصمیم اخیر شورای فنی فدراسیون وزنه‌برداری مبنی بر تمرینات اختصاصی کیانوش رستمی با مربی اختصاصی جهت حضور در مسابقات جهانی عنوان کرد: نظر قطعی خودم را به زودی اعلام می‌کنم اما پیشنهادی دارم؛ اگر این روش خوب است و با توجه به صورتجلسه شورای فنی که گفته شده کیانوش رستمی خاص است و با تمام احترامی که برای ورزشکاران و باقی نفرات قائلم چرا سایر قهرمانان این حق را نداشته باشند تا به این شکل کار کنند و مربی اختصاصی داشته باشند؟

وی افزود: من این را تنها یک توجیه می‌دانم و از شورای فنی می‌خواهم در تصمیم خود تجدیدنظر کرده یا به سایر قهرمانان که این حق را دارند نیز چنین حقی داده شود و با آنها هم به همین شکل برخورد شود.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری خاطرنشان کرد: از ابتدا گفته بودند که با ورزشکار سالاری مقابله خواهد شد و در مدیریت وزنه‌برداری این موضوع جایی ندارد و محل ایراد است اما اکنون گویا ورزشکار سالاری جزو محاسن ورزش شده است و اینکه ورزشکار خودش تصمیم بگیرد، عملی است که جزء حُسن‌ها به حساب می‌آید. کاش حداقل حرمت و جایگاه کادرفنی حفظ می‌شد و اینگونه گزینه ورزشکارسالاری تبدیل به یک حُسن نمی‌شد.

انوشیروانی ادامه داد: در صورت جلسه‌ای که تصمیم شورای فنی در آن به من ابلاغ شده تعداد نفراتی که حق رای دارند 8 نفر اما تعداد آرای ثبت شده 7 است و این برای من عجیب بود. گزینه اول رای‌گیری این بود که رستمی خودش به دلیل خاص بودن برای خودش مربی انتخاب و جدا از تیم و نفرات تمرین کند و گزینه دوم هم این بود که وی مانند تمام نفرات و وزنه‌برداران اردویی که در کل جهان ترتیب می‌شود زیر نظر کادرفنی و در بدنه تیم ملی کار کند تا انسجام تیم ملی حفظ شود جالب است که در این رای‌گیری 8 نفر رای دادند که از این تعداد 4 نفر به گزینه اول و 4 نفر به گزینه دوم رای دادند اما در کمال تعجب برای گزینه دوم تنها 3 نفر ثبت شده است البته گزینه سومی هم برای رای‌گیری وجود داشت که در صورتجلسه عنوان نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با شرایط موجود آیا امکان استعفایش از سرمربیگری تیم ملی وجود دارد یا خیر، به تسنیم گفت: در خصوص ماندن یا نماندن در روزهای آینده نظرم را اعلام می‌کنم اما اکنون مهم حفظ شأن و جایگاه کادرفنی است.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در ارتباط با برخی از شرایطی که برای ادامه همکاری به عنوان سرمربی تیم ملی داشته اظهار داشت: تمام گزینه‌هایی که اعلام کردم و شروطی که وجود داشت حداقل شرایط برگزاری اردوها هست که در تمامی تیم‌های ملی مواردی اولیه، ملموس و قابل اجراست و مواردی هستند که ما پیش از این برای المپیک و سایر مسابقات نداشتیم و قطعی هم نبود اما اکنون این موارد که موارد اولیه برگزاری اردهاست باید اجرایی شود.

کلیدواژه:

ورزشکار سالاری | سرمربی تیم ملی | وزنه برداری | اما اکنون | شورای فنی

تغییر ساعات کار دستگاه‌های اجرایی یاس دانلود ارائه انواع نرم‌افزارها و بازی‌های مخصوص پلت‌فرم‌های مختلف FATF و تصمیم گیری های سیاسی ​دستگیری اعضای داعش در سه کشور اروپایی احتمال اعلام محدودیت مقطعی در محور کرج - چالوس/ افزایش حجم خودروها از عصر امروز در مسیرهای منتهی به تهران هراز و کندوان فردا یک طرفه می‎شود هفتم تیر یک حقیقت ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی ایران توقیف محموله ۳ میلیارد ریالی قاچاق کالا در لرستان مصادره آثار باستانی ایران نشانه بی‌منطقی آمریکاست اگر مرد بودم هیچ وقت از من نمی‌پرسیدند اگر زن بودی چندم جهان می‌شدی؟ ابهاماتی ازحادثه هفت تیرکه هرگز پاسخ داده نشد ۷میلیون خانوار مستاجرند/حداکثر افزایش اجاره بها ۱۲درصد است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا