شناسایی و دستگیری قاتل فراری در خارج از کشور توسط پلیس همدان

همدان - رئیس پلیس آگاهی استان همدان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در خارج از کشور توسط پلیس همدان خبر داد.

سرهنگ رضا زارعی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در پی دریافت گزارشی از پلیس آگاهی شهرستان ملایر مبنی بر اینکه یک نفر به نام محمد در سال ۹۴ با ضربات متعدد چاقو فرد دیگری به نام پوریا را به قتل رسانده و متواری شده و اقدامات پلیسی برای شناسایی و دستگیری قاتل مثمر ثمر واقع نشده است، در پلیس آگاهی استان همدان اکیپی از کارآگاهان ویژه تشکیل شد.

وی گفت: در ابتدا به صورت هدفمند مرتبطین با قاتل شناسایی و تحت باجویی و تحقیق قرار گرفتند و با رصد مداوم و شبانه مشخص شد که متهم در یکی از شهرستانهای تابعه استان فارس در یک کارخانه مشغول به کار است.

زارعی ادامه داد: با کنترل محل کار جدید متهم مشخص شد که از آنجا نیز اخراج شده اما در تحقیقات بعدی پلیس موفق شد رد فردی به هویت معلوم را که در حال رایزنی با خانواده متهم برای خارج کردن قاتل از کشور بود را بزند.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان بابیان اینکه اقدامات اطلاعاتی بسیار گسترده ای انجام اما متهم به صورت غیر مجاز به مقصد عراق از کشور خارج شد، گفت: با ردگیری دقیق پلیس استان مشخص شد قاتل در یکی از شهرهای عراق مشغول به کار است.

زارعی عنوان کرد: در نهایت ضمن تعامل با دستگاه قضایی و پلیس اینترپل متهم دستگیر و پس از انجام تشریفات قانونی به کشور استرداد شد.

کلیدواژه:

پلیس آگاهی

استخدام کارشناس آموزشی(کامپیوتر،ریاضی) در مدارس سرای دانش انزجار پاپ فرانسیس از شهید خواندن عاملان انتحاری تکواندوی قهرمانی جهان/ حسینی و پارسا نمایندگان روز ششم ایران حضور مهاجران افغانستانی در بازار کار ایران به نفع اقتصاد دو کشور است سپرده‌گذاران نگران نباشند،مبالغ علی‌الحساب است/پرونده غیرمجازها را امسال می‌بندیم عقبایی : نرخ سود بانکی ملاک تعیین قیمت اجاره مسکن نیست قیمت جهانی نفت افت کرد ارز تک‌ نرخی و نرخ تورم پایین، مانع تکانه‌های اقتصادی می شود مسئول تدوین و اجرای برنامه های اجرایی بسته های رونق تولید و اشتغال مشخص شد مداحان را به جای نقادان نشاندند و نقادان را رخصت به کفایت ندادند! پاپ فرانسیس: عاملان انتحاری شهید نیستند گیلان می‌تواند نقش منطقه‌ای و فراملی ایفا کند

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا