قاسم حدادی‌فر قرارداد خود را ذوب‌آهن تمدید کرد

هافبک تیک فوتبال ذوب‌آهن اصفهان قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر با ذوب‌آهن اصفهان تمدید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، قاسم حدادی‌فر هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان صبح امروز با حضور در دفتر این باشگاه و توافق با مدیران باشگاه ذوب‌آهن قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر با ذوب‌آهن تمدید کرد.

حدادی‌فر که به دلیل مصدومیت اکثر دیدارهای فصل گذشته را از دست داده بود حال با رهایی از بند مصدومیت انگیزه‌های فراوانی برای درخشش در تیم ذوب‌آهن را دارد.

باشگاه ذوب‌آهن در اولین اقدام خود در فصل نقل و انتقالات امیر قلعه‌نویی را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرد و در ادامه با اسماعیل شریفات، مهاجم فصل گذشته فولاد خوزستان و حمید بوحمدان هافبک فصل گذشته نفت تهران به توافق رسید.

مهدی رجب‌زاده و احسان پهلوان نیز قراردادشان با ذوب‌آهن اصفهان به اتمام رسیده و انتظار تا چند روز آینده قرارداد این 2 بازیکن تاثیرگذار تمدید شود.

مراسم معارفه امیر قلعه‌نویی و اولین جلسه تمرینی تیم فوتبال ذوب‌آهن امروز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

R41346/P1336/S6,51/CT11

کلیدواژه:

آهن اصفهان | ذوب آهن

پنالتی بارسلونا مقابل ایبار درست بود؟ (عکس) پدیده امریکایی احمدی نژاد را رو سفید کرد! تهران خواهان توسعه روابط با اسلام آباد در همه زمینه ها است/ آماده تامین انرژی پاکستان هستیم/ تکمیل خط لوله انتقال گاز به نفع ایران و پاکستان است/ حمله گروه های تروریستی از داخل پاکستان به مرزهای ایران، به نفع روابط دو کشور نیست

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا