جزئیاتی ازپیشنهادروسی ستاره پرسپولیس

صعود تيم ملي ايران زودتر از همه آسيايي‌ها به جام‌جهاني 2018 روسيه قطعي شد. حالا همه فوتباليست‌هاي ايراني مي‌دانند براي حضور در جام جهاني بايد به اروپا و قاره سبز كوچ كنند تا شانس خود را افزايش دهند. به گزارش تابناک ورزشی،كاوه رضايي ستاره استقلال تهران هم با وجود آن كه جايگاه بسيار خوبي در تيمش داشت و محبوب آبي‌ها شده بود راهي بلژيك شد.فقط به يك دليل؛ حضور در جام جهاني 2018 روسيه! حالا در برهه ای كه پرسپوليسي‌ها هنوز به طور كامل از شوك رفتن سروش رفيعي خارج نشده‌اند، پسر برانكو هم ساز جدايي كوك كرده است! فرشاد احمدزاده كه رابطه بسيار خوب و صميمانه‌اي با برانكو ايوانكوويچ و كادرفني پرسپوليس دارد مي‌خواهد فصل آينده را در قاره سبز توپ بزند بلكه بيشتر به چشم كارلوس كي‌روش بيايد. البته برخلاف ستاره استقلال، شماره 10 پرسپوليس هنوز يك سال ديگر با پرسپوليس قرارداد دارد و بايد در اين تيم بماند.
به تازگي فرشاد احمدزاده با مسئولان باشگاه پرسپوليس مذاكره كرده و به صراحت گفته است: «لطفاً رضايتنامه‌ام را بدهيد. من از روسيه و پرتغال پيشنهاد دارم و مي‌خواهم در اروپا بازي كنم...» البته دست‌اندركاران باشگاه پرسپوليس با خواسته شماره 10 مخالفت كرده‌اند چون در ليگ قهرمانان آسيا و حتي ليگ برتر براي دفاع از عنوان قهرماني كار بسيار سختي پيش‌روي دارند.

از طرفي جدايي سروش رفيعي از پرسپوليس و رفتن شماره 7 به قطر حسابي باعث ناراحتي هواداران شده است. مديران پرسپوليس اصلاً دوست ندارند دومين ستاره تكنيكي خود را هم به اين راحتي از دست بدهند. با اين حال فرشاد احمدزاده كماكان پيگير دريافت رضايتنامه‌اش است.

فرشاد منتظر است برانكو به ايران برگردد تا به او كمك كند! به نظر مي‌رسد شماره 10 هم در تابستان به جدايي از پرسپوليس فكر مي‌كند تا در سال منتهي به جام جهاني دوباره به ليست كارلوس كي‌روش راه پيدا كند. فرشاد احمدزاده بازيكن فيكس پرسپوليس است. شماره 10 اين تيم بزرگ و پرطرفدار را مي‌پوشد كه زماني بر تن همايون بهزادي و علي دايي بود و جايگاه ثبيت‌شده‌اي هم دارد.

با اين حال اين بازيكن تكنيكي و چپ‌پاي اهل اروميه نيك مي‌داند با ماندن در پرسپوليس هيچ شانسي ندارد كه مسافر جام جهاني 2018 روسيه شود. فرشاد احمدزاده در دوران بازي در تراكتورسازي تبريز به تيم ملي دعوت شد اما با وجود بازي در تيم پرسپوليس مدت‌هاست توسط كارلوس كي‌روش ديده نمي‌شود.

گرچه فرشاد احمدزاده اسمي از تيم روسي خواهان خود نياورده است و مسئولان باشگاه هم چنين اجازه‌اي نداده‌اند اما اين تيم چندان بيگانه نيست! باشگاه آنژي ماخاچ‌كالا كه سعيد عزت‌اللهي فصل گذشته را در اين تيم توپ زد، خواستار اصلي فرشاد احمدزاده است. البته يك منبع آگاه و مطلع به ما خبر داد روبين كازان هم بدش نمي‌آيد شماره 10 پرسپوليس را جذب كند و پاي يك تيم پرتغالي هم وسط است.

کلیدواژه:

فرشاد احمدزاده | جام جهانی | شماره 10

پیش‌بینی حضور ۴ میلیونی ایرانی در اربعین کم خوني؛ مادر بسياري از بيماري ها/ طب سنتي جواب مي دهد پيش‌بيني حضور 4 ميليوني ايراني در اربعين ونگر: بازی سختی برابر ستاره سرخ بلگراد داشتیم؛ اولیویه ژیرو می داند چه زمانی باید بدرخشد سامانه «سقا» برای دریافت مجوز خروج از کشور دانشجویان آغاز به کار کرد دیدار جهانگیری با رئیس جمهور آذربایجان حادثه در پرواز هواپیمای تهران- آبادان مجسمه قهرمان ملی ارمنستان | مجسمه ساسونتسی داوید در ارمنستان

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا