اولویت‌های معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد/اداره کل تشکل‌های دانشجویی زیر مجموعه معاونت فرهنگی می‌شود

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: اداره کل تشکل‌های دانشجویی زیر مجموعه معاونت فرهنگی می‌شود.

حجت الاسلام ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم درباره اقداماتش در تعیین اولویت‌های فرهنگی این دانشگاه اظهار داشت: مطالعه همه جانبه‌ای درباره محتوای برنامه‌های فرهنگی دانشگاه آزاد شروع شده است.ضرورت دارد این دانشگاه که عهده دار نیمی از آموزش عالی کشور است، دارای یک برنامه فرهنگی دقیق، همه جانبه و جامع باشد.

وی گفت: در این برنامه جامع باید ابعاد مختلف فرهنگی، دینی، سیاسی، اخلاقی، سبک زندگی و مسائل گوناگون دیده شود. در واقع یک بازبینی از نظر محتوایی در برنامه‌های فرهنگی دانشگاه آزاد در حال جریان است.

کلانتری افزود:گام دوم، ساختار فرهنگی دانشگاه است.صرف برنامه نمی‌توان هدف اصلی و تاثیرگذاری در برنامه‌ها را ایجاد کرد.ساختار مناسبی برای این کار باید تدارک دیده شود که در حال انجام است.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد تصریح کرد:گام سوم نیروی انسانی است که باید در این حوزه فعال شود و نقش اصلی را برعهده گیرد. چون پایان سال تحصیلی است و تعطیلات تابستان در پیش است، مناسب‌ترین زمان برای اقدامات زیربنایی در این حوزه محسوب می‌شود.

کلانتری درباره احتمال تغییر ساختار تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد نیز گفت: پیش از این اداره کل تشکل‌های دانشگاه آزاد ساختار مستقلی داشت و زیر مجموعه ریاست دانشگاه بود اما در دوره جدید این اداره کل زیر مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه است و ساختار آن در حال بررسی است.

انتهای پیام/

R1011173/P31462/S1,14/CT1

کلیدواژه:

فرهنگی دانشگاه آزاد | دانشجویی دانشگاه | معاونت فرهنگی | زیر مجموعه | اداره کل

پیروزی مقتدرانه تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان ایران بر عربستان بازیکنان نوجوانان را رها نمی کنیم سخنگوی بسیج مردمی عراق خواستار عذرخواهی تیلرسون شد شریفی: به تیمی باختیم که بازیکنانش عضو بارسلونا و رئال‌مادرید بودند شرح و تفسير حکمت 185 نهج البلاغه آزار جنسی توسط سرایدار مدرسه تکذیب شد! آزار جنسی در حادثه مدرسه دخترانه اسلام آباد ارومیه کذب است تعرض سرایدار به دختر دبستانی +عکس

آخرین خبرهـا