ابعاد قرارداد گازی با ترکیه در کمیته‌ای بررسی می‌شود

رئیس کمیته حقوقی و قراردادهای بین‌المللی کمیسیون انرژی مجلس از تشکیل کمیته‌ای برای بررسی ابعاد قرارداد صادرات گاز به ترکیه خبر داد.

علی ادیانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به پیگیری کمیسیون انرژی در خصوص موضوع صادرات گاز به ترکیه، گفت: اخیرا در جلسه‌ای که در کمیسیون انرژی برگزار شد وزیر نفت و مدیرعامل شرکت گاز توضیحاتی را در خصوص چگونگی و فرآیند قرارداد ما با ترکیه در بحث صادرات گاز مطرح کردند.

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: همانطور که قبلا هم گفتم چیزی به نام صادرات گاز رایگان و مجانی به ترکیه موضوعیت ندارد و خلاف واقع است.

این عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: کمیسیون انرژی در جلسه خود مصوب کرد که کمیته‌ای با حضور نمایندگانی از مرکز پژوهش‌های مجلس، دیوان محاسبات و اعضای کمیته قراردادهای بین‌المللی و کمیته گاز این کمیسیون و همچنین کارشناسانی از شرکت ملی گاز، کمیته بخصوصی را تشکیل داده و دقیقا ابعاد و اجزای این مساله را مورد بررسی قرار دهند.

وی در پایان گفت: جمع‌بندی کار کمیته به کمیسیون انرژی ارائه و گزارش آن تقدیم هیات رییسه مجلس می‌شود و به احتمال زیاد یک ماه تا ارائه گزارش نهایی زمان نیاز است.

انتهای پیام

کلیدواژه:

کمیسیون انرژی | صادرات گاز

وزارت اطلاعات: دستگیری یک گروه وابسته به داعش در روز قدس /قصد عملیات در شهرهای مذهبی را داشتند برگزاری مراسم وداع با ماه رمضان در کهف‌الشهدا توضیح سپاه درمورد آنچه در عراق از موشک‌ها جدا شد مقابله عربستان با ایران برای مبارزه با گرد و غبار! آزاد کردن صدها شهروند موصل توسط ارتش عراق ایران خودرو: ثبت نام پژو 2008 تا تكميل ظرفيت ادامه خواهند داشت (+جزئیات) قوه قضائیه ماجرای سازماندهی شده توهین به رئیس‌ جمهور را پیگیری کند صفر تا صد سفر به مراکش/ هنگام خرید پانه بزنید ایران خودرو: ثبت نام پژو 2008 تا تكميل ظرفيت ادامه خواهند داشت (+جزئیات) چند کشور عربی و ترکیه فردا را عید فطر اعلام کردند حمله سایبری هکرها به پارلمان انگلیس لوزانو بهترین بازیکن دیدار مکزیک و روسیه شد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا