اجرای گروه دوم مسابقه خنداننده شو آغاز شد

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شب گذشته، برنامه خندوانه مسابقه «خنداننده شو» را با حضور چهار شرکت‌کننده سپری کرد.
خندوانه حدود یک ماه پیش بیست نفر از برترین‌های شرکت‌کننده مسابقه «خنداننده شو» را طبق آرای داوران معرفی کرد.
بعد از انتخاب برترین‌ها، شقایق دهقان مربیگری گروه بانوان را بر عهده گرفت. همچنین حسن معجونی، رامبد جوان و اشکان خطیبی هر کدام هدایت گروه‌های پنج نفره‌ای را به عهده گرفتند.
در این مدت مربیان با نفرات خود تمرین می‌کردند و قرار شد از بین پنج نفر، یک نفر را حذف کنند.
هفته گذشته شقایق دهقان، اشکان خطیبی ،حسن معجونی و رامبد جوان یک نفر از گروه خود را حذف کردند.
در برنامه شب گذشته «خندوانه» از میان 16 نفری که در این مسابقه حضور دارند، چهار نفر به طور رسمی رقابت خود را شروع کردند.
بهنام قاسمی از گروه رامبد جوان، فرهان معين‌زاده از گروه اشکان خطیبی، رضوان كرباسی از گروه شقایق دهقان و علي بوستانى از گروه حسن معجونی هر کدام استندآپ کمدی خود را به مدت هشت دقیقه اجرا کردند. شب گذشته شرکت‌کننده گروه شقایق دهقان در ابتدای استندآپ کمدی تمرکز خود را از دست داد و نتوانست اجرای خوبی داشته باشد و شقایق دهقان در طول هشت دقیقه نسبت به اجرای او ناراحت بود. البته شب گذشته در مجموع شاهد اجرای‌های ضعیفی از شرکت‌کنندگان بودیم.
هر کدام از این شرکت‌کنندگان یک کد رای‌گیری دارند که مخاطبان می‌توانند به آنها رای بدهند و در هر مسابقه فقط به یک نفر می‌توان رای داد. هر کدام که بالاترین رای را به دست بیاورند جز ده نفر می‌شوند و به مرحله بعدی صعود خواهند کرد.


گزارش از الهام قبادی
انتهای پیام/

کلیدواژه:

شقایق دهقان | شب گذشته

لحن و رفتار ترامپ همه زمينه‌هاي مثبت را از بين مي‌برد «موگريني» و «لاوروف» درباره برجام رايزني کردند استان کرمانشاه در حسرت نوشت‌افزار ایرانی ـ اسلامی «موگرینی» و «لاوروف» درباره برجام رایزنی کردند 120 هزار کارورز آماده جذب! پنالتی بارسلونا مقابل ایبار درست بود؟ (عکس) پدیده امریکایی احمدی نژاد را رو سفید کرد! تهران خواهان توسعه روابط با اسلام آباد در همه زمینه ها است/ آماده تامین انرژی پاکستان هستیم/ تکمیل خط لوله انتقال گاز به نفع ایران و پاکستان است/ حمله گروه های تروریستی از داخل پاکستان به مرزهای ایران، به نفع روابط دو کشور نیست

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا